برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

سینک کردن مخاطبین از اندروید به آیفون

1-روش اول به صورت اتوماتیک

برای انتقال مخاطبین و شماره ها از گوشی اندروید به آیفون راه حل های زیادی وجود نداره ولی بهترین کار از طریق اکانت گوگل و سینک کردن شماره ها با اکانت گوگل هست. برای این کار در گوشی اندرویدی خودتون به قسمت Settings برید و از اونجا Accounts و بعد Google. 

بعدش روی گزینه Account sync کلیک کنید. یه لیست رو می بینید که باید داخل اون لیست Contacts رو فعال کنید. در نهایت روی 3 نقطه بالا کلیک کنید و Sync now رو انتخاب کنید.

بعد برید سراغ گوشی آیفون

اپلیکیشن Settings رو باز کنید و روی Password and Accounts کلیک کنید. (در صورتی که اکانت گوگلتون رو به آیفون اضافه نکردید باید الان این کارو انجام بدید) بعد روی گزینه Add Account کلیک کنید بعد Google رو انتخاب کنید و مشخصاتتون رو وارد کنید.

بعد روی اکانت گوگلتون کلیک کنید. 4 تا گزینه MailContactsCalendar, Notes وجود داره. Contacts رو باید فعال کنید.در نهایت شماره ها و مخاطبین شما به آیفون شما اضافه می شه.

2- روش دوم به صورت دستی

در این روش باید وارد وب سایت  Google Contacts بشید. بعد روی گزینه Export در سمت چپ کلیک کنید ، بعد 3 تا گزینه شامل Google CSVOutlook CSV, vCard (for iOS Contacts) نمایش داده می شه که باید vCard رو انتخاب کنید. بعد از کلیک روی گزینه Export فایل مورد نظر روی هارد شما ذخیره می شه.

حالا باید داخل اکانت ای کلاد لاگین کنید. بعد گزینه Contacts رو انتخاب کنید. بعد روی عکس چرخ دنده سمت چپ کلیک کنید و از منو گزینه Import vCard را انتخاب کنید.

فایلی که دانلود کردید رو انتخاب کنید و Open رو بزنید. حالا تمام مخاطبین شما به اکانت ای کلاد شما منتفل شدند و درگوشی آیفون شما هم قابل مشاهده هستند.

3- استفاده از اپلیکیشن

Bluetooth Contact Transfer

این اپلیکیشن از تکنولوژی بلوتوث استفاده می کنه. 3 تا اپشن برای این این کار داره که شامل PDFTXTVCF می شه برای آیفون باید گزینه VCF رو انتخاب کنید که فایل رو قبول کنه.

می تونید از گوگل پلی دانلودش کنید

My Contacts Backup

این اپلیکیشن هم برای اندروید و هم برای ios ارئه شده که برای انتقال مخاطبین به ایفون نیازی به نصب اپلیکیشن  روی آیفون ندارید. کافیه اپلیکیشن رو روی گوشی اندروید نصب کنید و یک فایل VCF ایجاد کنید بعد می تونید از طریق ایمیل فایل رو به گوشی آیفون خودتون منتقل کنید و با کلیک روی اون بقیه کارا به صورت خودکار انجام می شه.

لینک دانلود از گوگل پلی برای اندروید 

و برای IOS

این مقاله از وب سایت https://www.makeuseof.com ترجمه شده

How to Transfer Google Contacts From Android to iPhone

arash