برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

بررسی وب سرور لایت اسپید

وب سرور لایت اسپید جایگرین آپاچی است. به شکل قابل محسوسی استفاده رم و سی پی یو سرور را کاهش می دهد. همانند آپاچی از mod_rewrite ،  .htaccess و mod_security پشتیبانی می کند. در هنگام نصب به طور خودکار تنظیمات آپاجی را فراخوانی می کند. قابلیت Anti-DDoS دارد. از http/2 پشتیبانی می کند. در هنکام بروزرسانی و تغییر سیستم از آپاچی دان تایم نخواهید داشت. به خوبی با کنترل پنل های Cpanel ، Plesk ، ِDirectAdmin و Interwork سازگار است. به راحتی قابل نصب است.

لوگو لایت اسپید

بنابر اظهار نظر مشتریان لایت اسپید مهمترین ویژگی لایت اسپید کاهش لود سرور و بارگزاری سریعتر سایت ها می باشد. بالارفتن امنیت و رضایت مشتریان از دیگر ویژگی های وب سرور لایت اسپید است . پلاگین اختصاصی کش لایت اسپید برای سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس ، پرستاشاپ ، دروپال و آپن کارت وجود دارد و سرعت بارگزاری سایت ها را به شکل فوق العاده ای افزایش می دهد.

قیمت های لایسنس لایت اسپید بر اساس تعداد دامنه ها ، مقدار رم و موارد دیگر متفاوت است. البته نسخه مجانی لایت اسپید هم وجود دارد که ویژگی های کمتری نسبت به نسخه پولی دارد. نسخه رایگان فقط از کنترل پنل های DirectAdmin و Cyberpanel پشتیبانی می کند و به طور کامل از .htaccess پشتیبانی نمی کند.

حداقل سیستم عامل برای نصب لایت اسپید به شرح زیر می باشد :

CentOS 5 یا بالاتر

Ubuntu: 8.04 یا بالاتر

Debian: 4 یا بالاتر

Solaris(x86): Sun0S 5.8 یا بالاتر

FreeBSD(i386): 4.5 یا بالاتر

MacOSX: 10.3 یا بالاتر

در صورتی که برای نصب یا ارتقا لایت اسپید بر روی سرور خود کمک خواستید ما می توانیم به شما کمک کنیم. با ایمیل arash@wpnevis.com تماس بگیرید

arash